Powierzchnie biurowe
W budynku piętrowym znajdują się pomieszczenia biurowe, w bardzo dobrym standardzie wykończenia, umeblowane, gotowe by od jutra zacząć w nich pracę. łączna powierzchnia użytkowa, przeznaczonych na wynajem biur, wynosi ponad 500 m2.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oferowanych przez nas powierzchni biurowych. Można też pobrać plik, który zawiera pełny opis oferowanych powierzchni.
pauza
Pobierz pełny katalog
W kompleksie biurowo produkcyjnym są niezależne pomieszczenia o różnej wielkości, umeblowane z niezależnym wejściem z korytarza. Są tu pojedyncze biura, podwójne z możliwością dowolnej aranżacji np. jako sekretariat i gabinet prezesa a także większe kilku biurowe kompleksy. Biura znajdują się w budynku dwupiętrowym na pierwszym i drugim piętrze oraz na parterze przy hali produkcyjnej. Na każdym piętrze znajduje się węzeł sanitarny.
Na drugim piętrze znajduje się większy kompleks biurowy z zapleczem socjalnym i aneksem kuchennym oraz duża hala do dowolnej aranżacji: do podzielenia na kilka pomieszczeń biurowych lub jako hala produkcyjna czy też magazynowa. Transport materiałów z rampy odbywa się windą towarową. Na podłogach w pomieszczeniach biurowych położone są panele, ściany wykończone gładzią gipsową do ew. malowania na dowolny kolor, sufit podwieszany z płyt GK. We wszystkich pomieszczeniach nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Meble biurowe są dobrej klasy, odporne na zniszczenia przy normalnym użytkowaniu. Cały obiekt ogrzewany jest systemem centralnego ogrzewania z kotłowni gazowej. We wszystkich pomieszczeniach jest dostęp do sieci telefonicznej stacjonarnej i internetu. Przy wejściu do budynku znajduje się interkom ze zdalnym otwieraniem z każdego pomieszczenia. Obiekt chroniony jest przez system alarmowy połączony ze stacją monitoringu 24 godz./dobę. Grupa interwencyjna dociera w kilka minut po wywołaniu alarmu. Dostępny jest opcjonalnie, zindywidualizowany, automatyczny rejestr wejść i wyjść pracowników. Na terenie znajduje się duży parking na 30 miejsc parkingowych i plac manewrowy, na duże TIRy, od strony magazynu.