Powierzchnie produkcyjno-magazynowe
Firmy produkcyjne znajdą w naszym kompleksie 3 hale produkcyjne o uniwersalnym rozkładzie z możliwością dostosowania do wymaganych technologii. Otwarte duże powierzchnie pozwalają na dowolne aranżacje i budowę ciągów produkcyjnych. W sąsiedztwie hal znajdują się magazyny z dobrą komunikacją z produkcją dla optymalizacji procesów logistycznych.
pauza
Pobierz pełny katalog
Hala w budynku B2
Nowoczesna hala produkcyjna (rok budowy 2005) o powierzchni 460 m2 zlokalizowana w budynku B2, spełniająca wszelkie wymogi BHP i dająca wysoki komfort pracy. Aktualnie znajdują się tu cztery linie produkcyjne ze stanowiskami do prac manualnych i transportem taśmowym między stanowiskami. Stanowiska są dobrze doświetlone światłem naturalnym przez świetlik dachowy oraz światłem z energooszczędnych lamp LED. Na podłodze położona jest przewodząca wykładzina PCV do odprowadzania ładunków elektrostatycznych ESD, dzięki czemu hala idealnie nadaje się do produkcji urządzeń elektronicznych oraz innych produkcji wymagających ochrony ESD. Komputerowo sterowany system wentylacji o wydajności 10 tys. m3/godz. z filtrami pyłkowymi, odzyskiem ciepła, klimatyzacją i nagrzewnicą gwarantuje dostawę powietrza wysokiej jakości o właściwej temperaturze. Nad rastrowym sufitem podwieszanym biegną wszystkie instalacje niezbędne do produkcji: energii elektrycznej 3 fazy, sprężonego, osuszonego powietrza, wyciągów i nadmuchów z wentylacji, sieci ethernet i internet, wifi oraz telefonów stacjonarnych. Wzdłuż hali ulokowane są biura dla pracowników nadzoru produkcji z kontaktem wzrokowym z produkcją o łącznej powierzchni ponad 85 m2. Magazyn do obsługi produkcji ma powierzchnię 200 m2 z trzema wejściami na produkcję dla optymalnej obsługi logistycznej produkcji oraz rampą zewnętrzną do obsługi spedycji zewnętrznych.
Hale w budynku B3
Hala do prac ciężkich, z bezpośrednim dostępem z zewnątrz przez szeroką bramę. Wyposażona jest w instalacje elektryczną 3 fazy, odkurzacz pyłów technologicznych, instalację sprężonego powietrza, panele tłumienia hałasu, chłodnicę i nagrzewnicę do stabilizacji procesów technologicznych np. wtryskiwania tworzyw sztucznych. Na hali zainstalowane są podstawowe maszyny do obróbki mechanicznej: gilotyna, prasy różnej wielkości, piły, frezarki, wiertarki, tokarka, szlifierka a także dwie nowoczesne, sterowane komputerowo wtryskarki tworzyw sztucznych.
Hala w budynku B1
Zlokalizowana na II piętrze budynku głównego, hala o powierzchni ponad 100 m2, idealnie nadaje się do produkcji lekkiej. Wyposażona jest w instalację elektryczną 3 fazy, wentylację wywiewno-nawiewną, sprężonego powietrza, instalacje ethernet, internet, wifi. Transport materiałowy do tej hali zapewnia winda towarowa z rampy na parterze.
Pomieszczenia socjalne dla pracowników: szatnie, jadalnia, węzły sanitarne, usytuowane są na parterze budynku B1, w sąsiedztwie hali B2/A.